top of page
לקוחות ממליצים על הרב דובי אביגור
דובי אביגור טקסי חתונה חילוניים

רצינו לומר המון המון תודה על ההקשבה, על היכולת להתאים את עצמך אלינו ועל יצרית טקס מקסים שהיה בדיוק מה שרצינו ויותר, והרשים את אורחינו, ואולי גם יהיה דוגמא לאיך חתונה צריכה להיות... נהנינו מאוד
 

אפרת ואסף

דובי אביגור טקסי חתונה חילוניים

כשהחלטנו להתחתן ידענו שאנחנו רוצים משהו מאוד מסוים. רצינו טקס מרגש, אישי, טקס שיבטא אהבה ושוויון בינינו תוך שמירה על תבנית הטקס היהודי המסורתי, וגם שיהיה קצר, אירוע לא פשוט. מצאנו אותך דרך האינטרנט וקראנו המון המלצות שלא אפשרו לנו להמשיך ולחפש הלאה. מהפגישה
הראשונה ידענו שאתה הכתובת, אתה האיש שיביא אותנו בברית הנישואין! ערכת טקס מדהים! נגעת בכל אורח וריגשת את כולם עד דמעות, לא הפסקנו לשמוע עד כמה שהטקס הזה היה מיוחד ומלא משמעות לכל אחד שצפה בו. כשדיברת הרגשנו שרק אנחנו קיימים, וברגעים הספורים האלה אנחנו המרכז.
עשית אותנו מאושרים ואנחנו רוצים להודות לך מקרב לב על כך שהבאת אותנו בברית הנישואין בדרך שלא נשכח לעולם.
בתודה אינסופית,

 

 

הגר ויבגני

דובי אביגור טקסי חתונה חילוניים

לדובי היקר,

חיפשנו דרך אחרת לחגוג את אהבתנו, להכריז לעולם על הקמת משפחתנו. רצינו שזה יהיה מיוחד, בלתי נשכח ויותר מהכל רצינו שזה יהיה אנחנו.

תוך כדי שיטוט מקרי באינטרנט נחה עינינו על אתר "טקסים" ותמונתך שבתה את ליבנו, מכאן הדרך אל הטלפון ולפגישת ההכרות הייתה קצרה. למרות קוצר הזמן שעמד לרשותנו נתת לנו את התחושה שיש המון זמן והכרחת אותנו לחפור עמוק,
ואז עוד קצת יותר עמוק כדי להתחבר לרגשות הכי כמוסים שלנו ואת דברי האהבה 
שזכינו להשמיע אחד לשניה לא נשכח לעולם.
אז שוב, המון תודה! החופה הייתה מושלמת לא יכולנו לבקש משהו טוב יותר.


מעריכים עד אין קץ,
טל, רותם ומאיה הלפר.

 

דובי היקר!
אחרי ארבע שנים של זוגיות וחיים משותפים (ולחץ מאסיבי) נפלה ההחלטה להתחתן. חיפשנו את דרכנו שלנו, שתהיה חופה שמכבדת את שנינו, שהמסורת היהודית תנשב בחופה, שהמשפחה הדתייה תרגיש בנוח, אך שהחופה תהיה חילונית.
את כל אלו הצלחת ליצור איתנו, בנועם, עדינות, בהבנה אמתית, ומתוך מאגר הידע שלך על הדת, המסורת והמנהגים. הצלחת להבין לליבנו- כמה חשוב לנו שהטקס יהיה לא קנייני, שקולנו ישמע בו, ולא יהפוך לטקס ככל החתונות. איתך הרכבנו טקס אשר תפור למידותנו- הרוחניות, הערכיות ואלו שרצינו להשיג.
היה טקס נהדר, שבסופו קיבלנו פידבקים מכל קצוות האוכלוסיה: המשפחה הדתית כיבדה את בחירתנו, החברים הצעירים היו גאים שהצלחנו לא לוותר על בחירותינו הראשוניות.
טקס חילוני כהלכה.


תודה רבה לך דובי, על הסבלנות, על כך שלעיתים היית צריך לחבר אותנו שוב לאדמה ולהזכיר לנו שהחתונה קרבה ובאה, שהתבוננת בנו, וראית אותנו, כיחידים וכזוג.
תודה לך דובי, על האירוח, על כך שראית את המורכבות ולא ויתרת על טקס שיכבד את המגוון של אורחנו, שבזכותך אנחנו כתבנו את הכתובה שלנו וחשבנו על איך אנחנו רוצים לראות את הזוגיות, שהפכת את הטקס לכה משמעותי עבורנו.
תודה לך דובי.
בברכה,


תומר שמש ויסמין ואן אק
13.3.11

 

דובי היקר,

לאחר שנרגענו מעט מהחוויה המדהימה היה חשוב לנו לכתוב לך תודה!

 

תודה על הדרך שהובלת אותנו ועל ההכוונה בדרך לטקס הכה מרגש, תודה על תשומת הלב והיחס הקרוב והאישי, תודה על הסבלנות וההתחשבות ברצונותינו , תודה על הלימוד והעשרה שהוסיפו ערך מוסף כה מהותי.

 

לא דמיינו עד כמה ניתן להעצים את תחושת ההתרגשות והשייכות בטקס החופה ולא יכולנו לקבל טקס מושלם יותר ממה שהענקת לנו.

 

בברכת הערכה ותודה,

יואב ולירון.

bottom of page